City edhe një tentativë për Riyad Mahrezin Foto: Reuters

City edhe një tentativë për Riyad Mahrezin

20 prill 2018 21:34

Tjetër tentativë e Manchester Cityt për ta transferuar Riyad Mahrezin në verë.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola u refuzua nga Leicester City, edhe pse “Qytetarët” kishin ofruar për algjerianin, 60 milionë funte, transmeton KTV.

Megjithatë, kampioni i sivjetmë i Premierligës angleze, do ta bëj edhe një tjetër ofertë për Mahrezin, pasi do të shihej transferim adekuat dhe armë shtesë në krahët e fushës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme