Liverpooli prezanton fanellat e reja

Liverpooli prezanton fanellat e reja

19 prill 2018 10:26

Jordan Henderson synon trofeun e Ligës së Kampionëve pasi e ka ëndërr të jetë përkrah kapitenëve të pavdekshëm të Liverpoolit.

Anglezi së bashku me Mohamed Salahun, Roberto Firminon dhe lojtarët tjerë prezantuan fanellat e reja për sezonin 2018/19, me të cilat do të luajnë në ndeshjen e fundit të këtij sezoni kundër Brightonit më 13 maj.

Image

Image

Image

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme