Pastore kërkohet në Angli

Pastore kërkohet në Angli

17 prill 2018 21:35

Mesfushori i Paris Saint-Germainit, Javier Pastore është lidhur me një transferim në Premier Ligë.

Sipas Yahoo Sport, dy klubet angleze, Liverpooli dhe Manchester Unitedi janë duke menduar të bëjnë ofertë për argjentinasin.

Pastore pritet të largohet nga PSG-ja në fund të sezonit dhe kërkon një ekip ku mund të luajë rregullisht pasi te ekipi francez ka startuar në 17 ndeshje këtë sezon.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme