Tradita e pazakontë e festës së FC Kosova Munchen

Tradita e pazakontë e festës së FC Kosova Munchen

16 prill 2018 21:48

Ekipi shqiptar që bën gara në ligën amatore të Gjermanisë, Kreisliga, ka një festë të veçantë për triumfet që arrin.

Pas triumfit ndaj rivalit kryesor, trajneri dhe futbollistët në grup, festuan në këtë mënyrë, triumfin, që mund t’i afrojë ata drejt një rangu më lartë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme