​Roma insiston se Alisson nuk është në shitje Foto: Reuters

​Roma insiston se Alisson nuk është në shitje

16 April 2018 09:52

Presidenti i Romës Pallota insiston se Alisson nuk është në shitje.

Portieri i Romës Alisson është duke u kërkuar nga Paris Saint German, Liverpool dhe Real Madrid.

Pallota në një konferencë për shtyp deklaroi se asesi nuk do ta lejojë shitjen e brazilianit i cili është duke kaluar një formë fantastike te Roma, transmeton ksp.

“Unë nuk e kuptoj pse njërëzit vazhdojnë të më pyesin nëse Alisson do të jetë portieri ynë edhe sezonin e ardhshëm. Nuk kemi ndërmend ta shesim. Asnjë shansë”, deklaroi Pallota.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme