Milani e Napoli ndajnë pikët

Milani e Napoli ndajnë pikët

15 prill 2018 16:54

Milani dhe Napoli kanë ndarë pikët në ndeshjen në kuadër të xhiros së 32-të në Serie a.

Për Napolin ky është një hap prapa në garën për titull.

Ekipet barazuan 0 me 0.

Në tabelë, Napoli ka 78 pikë, tri më pak se Juventusi që prin, ndërsa Milani ka 53 pikë, në pozitën e gjashtë, shtatë më pak se Interi e Roma që zënë pozitat 4 dhe 5.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme