Meçi ndërmjet Joshuas dhe Parkerit – LIVE

Meçi ndërmjet Joshuas dhe Parkerit – LIVE

31 March 2018 22:24

Pas pak do të zhvillohet meçi i shumëpritur për numrin një të botës në kategorinë e rëndë në boks ndërmjet Anthony Joshuas e Joseph Parkerit.

Joshua e Parker do të ndeshen pas pak minutave në Cardiff, transmeton Koha.net.

Joshua, që posedon brezat në versionet WBA, IBF dhe IBO kërkon të shpallet kampion edhe në WBO, kurse Parkeri synon t’ia rrëmbejë britanikut tre titujt e tjerë.

KËTU mund ta ndiqni këtë meç drejtpërdrejtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme