KB Rahoveci mposht Yllin, merr vendin e tretë

KB Rahoveci mposht Yllin, merr vendin e tretë

18 mars 2018 21:23

Derbi i kësaj jave në Superligën e basketbollit të Kosovës ndërmjet Rahovecit dhe Yllit, i ka takuar “Vreshtarëve”.

Në një atmosferë të zjarrtë në “Shani Nushi” të Gjakovës, KB Rahoveci shënoi fitore bindëse ndaj Yllit me rezultat 97-73, transmeton Koha.net.

Pas kësaj fitore Rahoveci merr vendin e tretë me 36 pikë, një pikë më shumë se Ylli.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme