Berisha shënon hat-trick

Berisha shënon hat-trick

18 mars 2018 10:05

Besart Berisha ka shkëlqyer në përballjen e skuadrës së tij, Melbourne Victory, ndaj Central Coast Mariners në xhiron e 23-të të A-League në Australi.

Sulmuesi kosovar shënoi tre gola në fitoren 5 me 2.

Golat ai i realizoi në minutat 25, 51 dhe 74.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme