Hamshik akoma beson se Napoli mund ta fitojë titullin në Itali

Hamshik akoma beson se Napoli mund ta fitojë titullin në Itali

12 mars 2018 17:48

Marek Hamshik thotë se Napoli nuk duhet të dorëzohet në garën për titull.

Napoli që për dy javë nuk ka siguruar fitore ka mbetur një pikë prapa liderit Juventus në tabelë, që ka një takim më pak të zhvilluar.

“Lëshuam pikë për të rënë në vend të dytë, por kemi edhe dhjetë ndeshje deri në fund të sezonit”, ka thënë ai për faqen zyrtare të klubit. “Ka edhe 30 pikë në dispozicion dhe gjithçka është e mundshme”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme