Këndellet Arsenali, merr fitore të rëndësishme ndaj Milanit

Këndellet Arsenali, merr fitore të rëndësishme ndaj Milanit

08 mars 2018 20:58

Pas katër humbjeve rresht, Arsenali u është kthyer fitoreve.

Këtë e ka bërë në përballjen e parë ndaj Milanit në Ligën e Evropës, ku fitoi si mysafir 0 me 2.

Henrikh Mkhitaryan dhe Aaron Ramsey shënuan dy golat në pjesën e parë. Të dy golat u asistuan nga Mesut Ozil.

Takimi i kthimit në Londër zhvillohet javën e ardhshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme