Atletico me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Evropës

Atletico me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Evropës

08 mars 2018 20:53

Atletico Madrid ka shënuar fitore të thellë 3 me 0 ndaj Lokomotivës së Moskës për t’iu afruar çerekfinales në Ligën e Evropës.

Niguez, Diego Costa dhe Koke shënuan tre golat për fitoren bindëse në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Evropës.

Takimi i kthimit zhvillohet javën e ardhshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme