Berisha titullar ndaj Dortmundit

Berisha titullar ndaj Dortmundit

08 mars 2018 18:41

Në takimin e sotëm që fillon nga ora 19:00, në Ligën Evropiane do të takohen Borussia Dortmund dhe Salzburg.

Tani më janë bërë publik emrat e lojtarëve që do të fillojnë takimin nga minuta e parë.

Për Salzburgun nga minuta e parë e fillon takimin edhe përfaqësuesi i Kosovës, Valon Berisha.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme