Vushtrria siguron gjysmëfinalen e kupës së Kosovës Foto: Ilustrim

Vushtrria siguron gjysmëfinalen e kupës së Kosovës

07 mars 2018 14:58

Vushtrria ka befasuar Gjilanin për të siguruar një vend në gjysmëfinalen e kupës së Kosovës.

Jetlir Topalli realizoi golin e vetëm në këtë takim për ta dërguar ekipin e tij në fazën e ardhshme të kupës.

Në takimin tjetër çerekfinale Prishtina dhe Llapi janë në vazhdime pasi koha e rregullt ka përfunduar me rezultat 1 me 1.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme