Mourinho kërkon tre lojtarë të Barçës

Mourinho kërkon tre lojtarë të Barçës

06 mars 2018 11:48

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka identifikuar tre lojtarë të Barcelonës për transferim gjatë verës.

Unitedi pritet të shpenzojë sërish shuma të majme kur të hapet afati kalimtar i verës për të zvogëluar distancën me rivalin Manchester City.

Sipas “Don Balon”, Mourinho dëshiron Samuel Umtitin, Marc-Andre ter Stegen dhe Andre Gomesin.

Mbrojtësi Umtiti pritet të kushtojë rreth 60 milionë euro.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme