Kalohen mosmarrëveshjet, Shkëmbi mbetet te Liria

Kalohen mosmarrëveshjet, Shkëmbi mbetet te Liria

06 mars 2018 09:14

Bledi Shkëmbi do të mbetet trajner i skuadrës së Lirisë.

Por te skuadra nga Prizreni, Shkëmbi ka pranuar të qëndrojë vetëm pasi ka marrë garanci se Bordi i klubit do t'i kryejë vetëm punët që i takojnë.

Për pjesën tjetër të punës, atë në fushën e blertë, do të pyetet vetë trajneri, shkruan Koha Ditore.

Shkëmbi të hënën drejtoi stërvitjen e Lirisë.

Shkëmbi, pas ndeshjes që Liria e fitoi të premten ndaj Ferronikelit me rezultatin 1:0, tregoi se raportet e ekipit, përkatësisht trajnerit dhe lojtarëve, nuk janë të mira me kryetarin e ri të klubit, Qemal Krasniqi dhe drejtorin e klubit... (Më gjerësisht lexoni në Koha Ditore)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme