Mehmedi nuk i mjaftoi Wolfsburgut, shënoi edhe Hasani

Mehmedi nuk i mjaftoi Wolfsburgut, shënoi edhe Hasani

05 mars 2018 20:29

Admir Mehmedi nuk i mjaftoi Wolfsburgut në duel me ish-skuadrën e tij, Bayer Leverkusen.

Derbi i vëllezërve Berisha në Austri i ka takuar vëllait të madh, Valonit.

Gol në këtë xhiro realizoi edhe ish-mesfushori i Trepçës ’89, Florent Hasani.

Granit Xhaka asistoi në humbjen e Arsenalit nga Brightoni.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, mund t’i shihni në videon në vazhdim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme