Milani ka gati kontratën e re për Romagnolin Foto: Reuters

Milani ka gati kontratën e re për Romagnolin

05 mars 2018 13:01

Krerët e AC Milanit janë të vendosur që ta mbajnë në skuadër Alessio Romagnolin.

Sipas mediave italiane, “Rossonerët” janë duke përgatitur një ofertë joshëse për Romagnolin.

Romagnoli është duke treguar formë mjaft të mirë me milanistët, dhe tashmë ai është duke u monitoruar nga disa klube tjera evropiane.

Por, siç raportohet, Milani shumë shpejtë do t’ia ofroj lojtarit një kontratë te re, në mënyrë që të shmangin interesimin e klubeve tjera për Romagnolin, transmeton KosovaPress.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme