Rrëfimi ekskluziv i Edon Zhegroves per KTV-në

Rrëfimi ekskluziv i Edon Zhegroves per KTV-në

04 mars 2018 23:11

Talenti kosovar, Edon Zhegrova rrëfen detaje nga karriera e tij, prej Flamurtarit deri te Genku në Belgjikë.

Ekipi i KTV-së ka qenë në vizitë te futbollisti prishtinas në Genk.

Me Genkun, talenti kosovar shumë shpejt ka kremtuar golin e parë ndërkaq mëton që në sezonin e parë të fitojë trofe. Genku është në finale të Kupës së Belgjikës dhe triumfi në Kupë, që do të siguronte pjesëmarrjen në Ligën e Evropës, është objektivi kryesor i skuadrës.

Edon Zhegrova zbulon ëndrrën e tij të madhe, idhullin e tij dhe ndeshjen që nuk do ta harrojë kurrë. Sulmuesi tregon edhe situatën sa i përket vendimit se për cilën kombëtare do të luajë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme