Delawie ndjek finalen e Kupës ndërmjet Prishtinës e Penzës në basketbollin e femrave

Delawie ndjek finalen e Kupës ndërmjet Prishtinës e Penzës në basketbollin e femrave

04 mars 2018 17:23

Në Therandë po zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës ndërmjet Probet Prishtina dhe Penzës në basketbollin e femrave.

Në palestrën “13 qershori” prezent është edhe ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, transmeton Koha.net.

Ai është i shoqëruar nga kreu i FBK-së, Eroll Belegu.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme