Llapi bën një hap prapa në garën për titull Foto: Ilustrim

Llapi bën një hap prapa në garën për titull

03 mars 2018 14:58

Llapi është befasuar nga Flamurtari në Prishtinë, duke u mposhtur me rezultat 2 me 1 dhe tani bën një hap prapa në garën për titull.

Llapjanët as këtë janë nuk janë këndellur pasi kanë vazhduar serinë prej tre humbjeve me radhë.

Dardan Jashari i dha epërsinë “Llapit” në minutën e 15, por në Armend Shillova dhe Douglas Mendez ia dhanë fitoren e madhe Flamurtarit që po lufton për mbijetesë në Superligë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme