Prishtina eliminon Yllin, në finale përballet me Bashkimin

Prishtina eliminon Yllin, në finale përballet me Bashkimin

02 mars 2018 22:25

Ka përfunduar edhe ndeshja e dytë gjysmëfinale e Kupës së Kosovës ndërmjet Golden Eagle Yllit dhe Prishtinës, me këtë të fundit që ka prerë biletën për në finale.

Rezultati përfundimtar i këtij takimi ishte 74:85, transmeton Koha.net.

Në finale Prishtina do të përballet me Bashkimin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme