Kroos dhe Modriq në dyshim ndaj PSG-së

Kroos dhe Modriq në dyshim ndaj PSG-së

02 mars 2018 17:24

Toni Kroos dhe Luka Modriq janë në dyshim për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Paris Saint-Germainit që zhvillohet javën e ardhshme.

Dy lojtarët nuk janë paraqitur në katër ndeshjet e fundit të Madridit shkaku i problemeve në gju dhe në muskuj.

Gjermani dhe kroati nuk janë stërvitur për ndeshjen që Reali e zhvillon ndaj Getafes dhe sipas gazetës “Marca” dy lojtarët janë në dyshim për të martën mbrëma.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme