Fiton Liria, barazon Drita

Fiton Liria, barazon Drita

02 mars 2018 15:22

Drita dhe Liria kanë siguruar fitore minimale në ndeshjet e zhvilluara sot në Superligën e Kosovës.

Liria siguroi fitore ndaj Feronikelit me golin e Mevlan Zekës, ndërsa për Dritën gol realizoi Kastriot Rexha. Për barazimin e Vëllaznimit u përkujdes Lekë Vula.

Me këtë barazim Drita kalon në pozitën e parë me 35 pikë, por me një ndeshje më shumë të zhvilluar sesa Prishtina.

Liria tubon 34 pikë në pozitën e katërt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme