Romela Begaj, pozitive për doping dhe në testin B

Romela Begaj, pozitive për doping dhe në testin B

02 mars 2018 11:19

Peshëngritsja shqiptare Romela Begaj ka rezultuar pozitive gjatë testin B për anti-doping.

Begaj ka rezultuar pozitive në testin anti-doping edhe pas botërorit të 2014 në Kazakistan. Në 2017 ajo fitoi medaljen e artë për shkëputje në SHBA. Në orën 11:30, ajo do të dalë në një konferencë për shtyp.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme