Barcelona ndalet nga Las Palmasi

Barcelona ndalet nga Las Palmasi

01 mars 2018 22:55

Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim si mysafire e Las Palmasit në xhiron e 26-të në La Ligë.

Lionel Messi dhe Jonathan Calleri realizuan golat në barazimin 1 me 1.

Barça ka 66 pikë në krye të tabelës, pas barazimit të tretë në pesë ndeshjet e fundit. Atletico Madridi është i dyti me pesë pikë më pak, ndërsa Reali është i treti me 51 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme