Juventusi ultimatum Emre Canit

Juventusi ultimatum Emre Canit

28 shkurt 2018 20:58

Juventusi do të takojë këtë javë përfaqësuesit e Emre Canit dhe nuk do të pret më shumë se një javë që gjermani të nënshkruajë për të, apo jo, raporton Gazzetta dello Sport.

Kontrata e Canit me Liverpoolin do të skadojë në fund të këtij sezon, ndërsa ai është lidhur me një kalim te “Zonja e Vjetër”, transmeton Koha.net.

Por, durimi i kampionit italian duket se i ka ardhur fundi, me disa klube të Premier Ligës që gjithashtu kanë shprehur interesim për Canin.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme