Juventusi kualifikohet në finale të Kupës Foto: Reuters

Juventusi kualifikohet në finale të Kupës

28 shkurt 2018 19:34

Juventus ka shënuar fitore në ndeshjen kthyese ndaj Atalantas së Berishës, 1-0, duke u kualifikuar në finale të Kupës me rezultat të përgjithshëm 2-0.

Golin e vetëm e shënoi mesfushori Miralem Pjaniq, nga pika e bardhë në minutën e 75-të, transmeton KP.

Juventus në finale do të pres fituesin e takimit të sotëm, që zhvillohet mes Lazios dhe Milanin.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme