Në Spanjë u vihen pranga 20 personave të lidhur me kurdisje ndeshjesh futbolli

Në Spanjë u vihen pranga 20 personave të lidhur me kurdisje ndeshjesh futbolli

19 shkurt 2018 23:06

Policia spanjolle zbuloi sot një skemë për kurdisjen e ndeshjeve të futbollit që përfshinte lojtarët dhe klubet në ligat e ulëta spanjolle.

Autoritetet thanë se më shumë se 20 vetë u arrestuan në operacionin e sotëm policor, duke përfshirë lojtarë, por nuk publikuan emrat e tyre.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme