Hazard mezi pret përballjen me Barçën

Hazard mezi pret përballjen me Barçën

19 shkurt 2018 21:05

Ylli i Chelseat, Eden Hazard është i ngazëllyer që do luajë kundër Barcelonës.

Chelsea dhe Barcelona do të përballen të martën mbrëma në ndeshjen e parë të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Hazard pranon se ai kurrë nuk është përballur me Barcelonën dhe është i gatshëm për sfidë të tillë.

“Unë kurrë nuk kam luajtur kundër Barçës. Mezi pres që të përballem me një nga skuadrat më të mira”, ka thënë Hazard.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme