Nuk ndalen Berisha e Çikalleshi, asiston Gjimshiti

Nuk ndalen Berisha e Çikalleshi, asiston Gjimshiti

19 shkurt 2018 20:50

4 gola e 4 asistime u shënuan nga futbollistët shqiptarë në fundjavë që sapo e lamë pas.

Mërgim Berisha, Sokol Çikalleshi dhe Arbër Zeneli vazhdojnë të jenë protagonistë për skuadrat e tyre, me gol apo asist.

Këtë xhiro realizuan edhe Florian Kamberi e Elvir Maloku.

Berat Gjimshiti asistoi në golin që i dhuroi tri pikë të rëndësishme Beneventos në Serie A.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, mund t’i shihni në videon në vazhdim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme