City me një këmbë në çerekfinale të “Championsit”

City me një këmbë në çerekfinale të “Championsit”

13 shkurt 2018 22:41

Manchester City ka mposhtur Baselin me rezultat 4 me 0 për t’iu afruar çerekfinales së “Ligës së Kampionëve” që në ndeshjen e parë.

Ilkay Gundogan realizoi dy gola dhe dy të tjerë i realizuan Sergio Aguero e Bernard Silva për t’ia siguruar Cityt përparësinë e madhe me golat e realizuar si mysafir.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme