Barazim i artë i Tottenhamit ndaj Juves

Barazim i artë i Tottenhamit ndaj Juves

13 shkurt 2018 22:39

Tottenham Hotspur ka siguruar një barazim të artë në ndeshjen kundër Juventusit duke realizuar dy gola si mysafir në fazën e eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve.

“Zonja e Vjetër” realizoi dy gola për nëntë minuta përmes Gonzalo Higuainit, por londinezët u rikthyen me golat e realizuar nga Harry Kane dhe Christian Eriksen dhe tani kanë përparësi në ndeshjen e dytë që zhvillohet në Wembley.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme