Adhurues të sportit, me ofertën më të re të Kujtesës, të gjithë dalim Kampion! Artikull i sponsorizuar

Adhurues të sportit, me ofertën më të re të Kujtesës, të gjithë dalim Kampion!

13 shkurt 2018 16:55

Platforma kabllore digjitale KUJTESA, sjellë ofertën më të re, Pako Sportive.

Kjo ofertë është tejet atraktive për të gjithë, e sidomos për fansat e flaktë të sportit;

Kanalet e Sportit HD, dhe me mbi 54 kanale tjera – për vetëm 9.99€

Champions League, Europa League, Bundes Liga, SuperLiga Turke, Euro Lig, NBA dhe MOTOGP, janë ligat ekskluzive që mund të I gjeni vetëm ne kanalet Ksport 1, KSport 2, KSport 3 si dhe KSport4 në platformën KUJTESA, të cilat I gjeni edhe në formatin High Definition.

Në të njëjtën kohë, me këtë ofertë në platformën Kujtesa ju mund te shikoni kanalet e vendit dhe përmbi 54 kanale të tjera informative, lajme, filma,muzike si dhe kanale të mirënjohura ndërkombëtare, ku disa prej tyre janë në cilësinë e formatit HD.

Kampion se Kampion!

(Artikull i sponsorizuar nga Kujtesa).

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Football Italia14/02/2018 14:08

Kot, pa Serie A zbrite sa te duash. :(

Shto koment

Të ngjashme