Lëndohet Lacazette, mungon së paku një muaj

Lëndohet Lacazette, mungon së paku një muaj

13 shkurt 2018 15:22

Sulmuesi i Arsenalit, Alex Lacazette, do të mungojë së paku një muaj për shkak të një lëndimi të pësuar në gju.

Klubi londinez ka njoftuar se futbollisti i është nënshtruar një operimi dhe do të nisë tash fazën e rehabilitimit.

Sipas njoftimit, ai do të mungojë mes katër dhe gjashtë javëve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme