Tottenhami ka arritur formën kulmore në kohën e duhur

Tottenhami ka arritur formën kulmore në kohën e duhur

13 shkurt 2018 13:49

Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino e di se skuadra e tij është rritur në ndeshjet e fundit.

Ai ka parë në tri ndeshjet e fundit performancën më të mirë të treguar nga lojtarët e tij këtë stinor, shkruan Koha Ditore.

Në të vërtetë ata janë dëshmuar pikërisht në ndeshjet kundër gjigantëve si Manchester United, Liverpool dhe Arsenal.

Trajneri Pochettino ka parë se diçka ka ndryshuar në dy javët e fundit dhe është rritur besimi te lojtarët.

Ky ndryshim ka ardhur në kohën perfekte, pasi Tottenhami të martën mbrëma (sonte) do të luajë në Torino me Juventusin në ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve... (Më gjerësisht lexoni në Koha Ditore)

Gazetën Koha Ditore mund ta lexoni edhe online. Këtu mund të gjeni sqarimin se si mund të abonoheni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme