Peja në finale të Kupës së Kosovës

Peja në finale të Kupës së Kosovës

17 shkurt 2017 17:58

Peja ka mposhtur Bashkimin për të siguruar një vend në finalen e Kupës së Kosovës.

“Shqiponjat” mposhtën “Arpaxhikët” me rezultat 74 me 68 dhe tani në finale presin fituesin e takimit të dytë gjysmëfinal mes Prishtinës dhe Trepçës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme