Mahrez rikthehet në stërvitje

Mahrez rikthehet në stërvitje

09 shkurt 2018 17:30

Mosmarrëveshjet mes Leicester Cityt dhe Riyad Mahrez duket se kanë marrë fund, pasi algjeriani është rikthyer në stërvitje pas më shumë se një javë mungese.

Futbollisti algjerian i cili nuk u paraqit për gjashtë ditë më radhë në stërvitje, iu bashkua ekipit në stërvitje sot duke u dhënë fund polemikave mes tij dhe klubit që ishin temë diskutimi në Angli, transmeton kp.

Trajneri Claud Puel tashmë mund të mbështet sërish te Mahrez duke filluar që nga ndeshja e radhës ndaj Manchester Cityt, pikërisht Citiziens mund të ishin skuadra e Mahrez nëse Leicester do kishte pranuar ofertën e tyre prej 70 milionë eurosh për lojtarin në afatin kalimtar të janarit.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme