Shqipëria parakalon në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike Dimërore

Shqipëria parakalon në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike Dimërore

09 February 2018 12:59

Suela Mehilli ka mbajtur flamurin kuqezi në parakalimin e Shqipërisë në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike.

Shqipëria merr pjesë me dy sportistë në këto Lojëra, Erjon Tolën dhe Suela Mehillin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme