Perez gjen zëvendësuesin e Zidanet

Perez gjen zëvendësuesin e Zidanet

08 shkurt 2018 19:52

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka zgjedhur trajnerin kombëtares gjermane, Joachim Low si pasardhës të Zinedine Zidane, raporton Mundo Deportivo.

“Metodologjia, personaliteti dhe sjellja” e Lowit e kanë bindur shefin e Los Blancos që ta zgjedhë atë, transmeton Koha.net. Pas një sezoni jo të mirë që është duke kaluar priten ndryshime të mëdha në verë te Reali.

Në listën e Perezit raportohet se janë edhe Massimiliano Allegri, Mauricio Pochettino, Maurizio Sarri dhe Jurgen Klopp.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme