Pasioni i Kryeziut për futboll, synon të kalojë kufijtë

Pasioni i Kryeziut për futboll, synon të kalojë kufijtë

08 shkurt 2018 10:23

Në “Rrëfim Jete” në KTV kësaj radhe e ftuar ishte futbollistja Edona Kryeziu.

22-vjeçarja për pak minuta tregoi për dashurinë që ka për këtë sport dhe për sfidat që kalon si futbolliste në Kosovë.

Ajo shtatë vjet luajti për Prishtinën, dy të tjera për Hajvalinë ndërsa tash është pjesë e Mitrovicës.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme