Courtois prioritet i Realit

Courtois prioritet i Realit

07 shkurt 2018 17:00

Thibaut Courtois është dëshira kryesore e Real Madridit për të siguruar portën nga sezoni i ardhshëm, raporton AS.

Kampioni evropian është i lidhur edhe me transferimin e yllit të Unitedit, David de Gea dhe portierin e Atletico Madridit, Jan Oblak, transmeton Koha.net.

Megjithatë klubi spanjoll beson se transferimi i Thibaut Courtois nga Chelsea është më i lehtë në afatin kalimtar të verës.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme