Bëhen bashkë skitarët që përfaqësojnë shqiptarët në Lojërat Olimpike Dimërore

Bëhen bashkë skitarët që përfaqësojnë shqiptarët në Lojërat Olimpike Dimërore

07 February 2018 12:57

Dy skitarët që përfaqësojnë shtetet shqiptare në Lojërat Olimpike Dimërore, Albin Tahiri i Kosovës dhe Erjon Tola i Shqipërisë, janë takuar në kampin olimpik në PyeongChang të Koresë së Jugut, transmeton Koha.net.

Tahiri për herë të parë merr pjesë në LOD, derisa për Tolën kjo është hera e katërt që përfaqëson Shqipërinë në Olimpiadë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme