Lazio befasohet në shtëpi nga Genoa

Lazio befasohet në shtëpi nga Genoa

05 shkurt 2018 22:38

Lazio është befasuar në shtëpi nga Genoa në kuadër të xhiros së 23-të në Serie A.

Skuadra romake pësoi si vendas 1 me 2.

Goran Pandev dhe Diego Laxalt realizuan golat për Genoan, ndërsa Marco Parolo shënoi të vetmin për Lazion.

Në tabelë, Lazio ka 46 pikë në pozitën e tretë, 13 më pak se Juve që është e dyta dhe 14 më pak se lideri Napoli. Genoa është e 13-a me 24 pikë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme