Shaqiri nuk i mjaftoi Stoke Cityt, Mustafi asistoi

Shaqiri nuk i mjaftoi Stoke Cityt, Mustafi asistoi

05 shkurt 2018 22:26

Xherdan Shaqiri ka shënuar gol derisa Shkodran Mustafi asistoi në këtë xhiro të Premier Leagues angleze.

Gola kremtuan edhe Benjamin Kololli e Nedim Bajrami në Superligën e Zvicrës.

Mbrojtësi Ivan Balliu asistoi në ligën elite të Francës kurse Valon Berisha vazhdon me asistime dhe prin në këtë aspekt në Bundesligën austriake.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, mund t’i shihni në videon në vazhdim:

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme