Napoli nuk lëshon pe

Napoli nuk lëshon pe

04 shkurt 2018 22:41

Napoli ka shënuar një tjetër fitore në Serie A për të vazhduar ruajtjen e pozitës së parë në tabelë.

Skuadra napolitane fitoi 0 me 2 si mysafire e Beneventos, në kuadër të xhiros së 23-të.

Dries Mertens dhe Marek Hamshik realizuan golat e fitores.

Napoli ka 60 pikë në krye të tabelës, një më shumë se Juventusi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme