Atletico mposht Valencian, i afrohet në nëntë pikë Barcelonës

Atletico mposht Valencian, i afrohet në nëntë pikë Barcelonës

04 shkurt 2018 22:38

Atletico Madrid ka fituar 1 me 0 ndaj Valencias në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 22-të në La Ligë.

Angel Correa shënoi golin e vetëm në ndeshje, në minutën e 59-të.

Tani, Atletico ka 49 pikë në pozitën e dytë në tabelë dhe i afrohet në nëntë pikë Barcelonës, që vazhdon të prijë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme