Barcelona ndalet nga Espanyoli

Barcelona ndalet nga Espanyoli

04 shkurt 2018 18:06

Barcelona nuk ka arritur më shumë se një barazim 1 me 1 me Espanyolin si mysafir në kuadër të xhiros së 22-të në La Ligë.

Gerard Moreno dhe Gerard Pique realizuan golat e ndeshjes.

Barcelona megjithatë mbetet lider me 58 pikë në tabelë, 12 më shumë se Atletico Madrid që është e dyta.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme