Kluivert afër gjigantit anglez

Kluivert afër gjigantit anglez

04 shkurt 2018 13:47

Talenti i Ajaxit, Justin Kluivert është shumë afër kalimit te gjiganti anglez, Manchester Unitedi, raporton Mirrror.

18 vjeçari është duke kaluar në një formë të shkëlqyer në Holandë, dhe për këtë ka tërhequr vëmendjen e Unitedit, transmeton Koha.net.

Jose Mourinho raportohet se ka marrëdhënie të mira edhe me lojtarit, por edhe me babanë e tij Patrick Kluivert dhe është i gatshëm të shpenzojë 11 milionë euro për shërbimet e tij.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme