Joe Hart drejt Chelseat

Joe Hart drejt Chelseat

04 shkurt 2018 11:39

Mediat britanike raportojnë se Chelsea do të vihet pas Joe Hartit në rast të largimit të Thibaut Courtois në fund të sezonit.

Sipas The Sun portieri anglez është synimi kryesor i Chelseat në rast të largimit të belgut drejt Real Madridit, klub që ka shprehur interesim për shërbimet e tij, transmeton Koha.net.

Skuadra e Zinedine Zidane pritet të pësojë ndryshime të mëdha në verë, dhe një nga yjet që është lidhur me një kalim në Santiago Bernabeu është edhe ish-portieri i Atletico Madridit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme